LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
    Top postatori
    w1nDDD (1229)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    KaL1uM (733)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    xPerTs (598)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    TiBiXxL (552)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    karbar0hd (523)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    RzE (512)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    vlad (497)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    Neo (471)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    N3xT (445)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    RoOK (375)
    progam  util cred`  Emptyprogam  util cred`  I_voting_barprogam  util cred`  Empty 
    Ultimele subiecte
    » Salutareeee !!
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

    » MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

    » Romanii au Talent sezon nou 2017
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

    » Staff-ul LinkMania Hunedoara
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

    » Avtare By SeKOL
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

    » O zi in hunedoara
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

    » Avatare facute de -SeNz0R
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

    » Semnatura Nik.E!
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

    » Hunedoara Video
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

    » Cosmin Mihalache Hunedoara
    progam  util cred`  I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


     

     progam util cred`

    In jos 
    4 participanți
    AutorMesaj
    cOcA Coola`
    Membru
    Membru
    cOcA Coola`


    Oras Oras : Hunedoara
    Mesaje : 284
    Data de inscriere : 21/01/2011

    progam  util cred`  Empty
    MesajSubiect: progam util cred`    progam  util cred`  I_icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:51 am

    internetul opera : cred ca va va putea interesa. eu deocamdata folosesc mozilla deoarece e mai sigur:D akm sa vedeti despre el`

    Cel mai mare browser de Internet, Opera Software, a anuntat ca in luna septembrie traficul global de date prin browser-ul sau mobil a crescut cu 8,7% fata de luna august. De asemenea, traficul de date a fost de trei ori mai mare fata de anul anterior.

    Odata cu lansarea iPhone de catre Apple, piata de Internet mobil a explodat, iar producatorii de telefoane mobile au sporit accentul pus pe utilizarea acestui tip de comunicare.

    Operatorii wireless sunt interesati de cresterea veniturilor din browsing-ul de Internet si serviciile ca retele sociale, dupa ce veniturile provenite din convorbirile traditionale au scazut, insa acestia se confrunta cu o aglomerare a retelelor.

    Aceasta aglomerare ajuta browser-ul Opera, dupa ce a ajuns sa comprime aproximativ 90% din continutul total pe care il intermediaza.

    Opera a anuntat intr-un raport lunar ca reducerea datelor permite utilizatorilor de Internet mobil sa economiseasca aproximativ 8,1 miliarde dolari pe an.

    In ultimele luni, Opera a depasit browser-ul iPhone, iar in prezent controleaza 26,9% din piata, potrivit organizatiei de masurare a traficului StatCounter.

    Boom-ul din Internetul mobil a atras noi jucatori in piata. In urma cu o luna, Mozilla a patruns in piata odata cu lansarea terminalului N900, primul telefon Nokia care foloseste sistemul de operare Linux. De asemenea, Mozilla se pregateste sa lanseze Firefox pentru Windows Mobile.

    In ultimul an, traficul de date prin retele mobile a crescut in medie cu 4,7%, unii operatori mobili cunoscand o crestere a traficului de 10 ori, ajutata in special de adoptarea cardurilor de date folosite la laptop-uri, potrivit producatorului de echipamente telecom Nokia Siemens.
    Sus In jos
    Neo
    Membru
    Membru
    Neo


    Oras Oras : muistilor
    Mesaje : 471
    Data de inscriere : 24/04/2011

    progam  util cred`  Empty
    MesajSubiect: Re: progam util cred`    progam  util cred`  I_icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:53 am

    e foarte util ... eu la Iphone meu fur net de la scoala 7 Smile))
    Sus In jos
    karbar0hd
    Membru
    Membru
    karbar0hd


    Oras Oras : Hunedoara Micro5
    Mesaje : 523
    Data de inscriere : 10/04/2011

    progam  util cred`  Empty
    MesajSubiect: Re: progam util cred`    progam  util cred`  I_icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:55 am

    Destul de Interesant Smile
    Sus In jos
    cOcA Coola`
    Membru
    Membru
    cOcA Coola`


    Oras Oras : Hunedoara
    Mesaje : 284
    Data de inscriere : 21/01/2011

    progam  util cred`  Empty
    MesajSubiect: Re: progam util cred`    progam  util cred`  I_icon_minitimeDum Mai 22, 2011 7:50 am

    Sper sa va placa.
    Sus In jos
    w1nDDD
    Membru
    Membru
    w1nDDD


    Oras Oras : hunedoara
    Mesaje : 1229
    Data de inscriere : 15/11/2010

    progam  util cred`  Empty
    MesajSubiect: Re: progam util cred`    progam  util cred`  I_icon_minitimeDum Mai 22, 2011 8:51 am

    fain ^^
    Sus In jos
    Continut sponsorizat





    progam  util cred`  Empty
    MesajSubiect: Re: progam util cred`    progam  util cred`  I_icon_minitime

    Sus In jos
     
    progam util cred`
    Sus 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » Progam de scos ban-uri !

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    LinkMania Hunedoara  :: Programe PC/Utile :: Programe Utile-
    Mergi direct la: