LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
KaL1uM (733)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
xPerTs (598)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
TiBiXxL (552)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
karbar0hd (523)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
RzE (512)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
vlad (497)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
Neo (471)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
N3xT (445)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
RoOK (375)
Recuva...Program de recuperare de fisiere EmptyRecuva...Program de recuperare de fisiere I_voting_barRecuva...Program de recuperare de fisiere Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Recuva...Program de recuperare de fisiere

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
RoOK
Membru
Membru
RoOK


Oras Oras : Hunedoara:X
Mesaje : 375
Data de inscriere : 20/02/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 6:21 am

Recuva (pronuntat "· CoV · re ah") este un program freeware de recuperare de date, dezvoltat de Piriform, si ruleaza sub Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2003 şi 2000. Acesta este capabil de a recupera fişierele care au fost "permanent "şters şi marcate de către sistemul de operare ca spaţiu liber. Programul poate fi de asemenea folosit pentru a recupera fişierele şterse de pe flash / memorii USB, carduri de memorie, sau MP3 playere.
Recuva a fost descris de vnunet.com ca un "instrument eficient pentru undeleting sau salvarea fişierelor am trimis pentru reciclare şi elimină, în trecut". Programul de lucrări de pe ambele sisteme de fişiere FAT şi NTFS. Acesta este capabil să recupera structura de directoare a pierdut şi redenumeşte în mod automat fişierele atunci când încearcă să recupereze două fişiere cu acelaşi nume.
Ca şi în alte programe de recuperare fişier Recuva funcţionează prin căutarea de date unreferenced, dar dacă sistemul de operare a scris date noi peste un fişier şters de recuperare, atunci nu va fi des posibil.
Sus In jos
karbar0hd
Membru
Membru
karbar0hd


Oras Oras : Hunedoara Micro5
Mesaje : 523
Data de inscriere : 10/04/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 9:49 am

tu nu esti constient ce ai scris acol :-j
Sus In jos
cOcA Coola`
Membru
Membru
cOcA Coola`


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 21/01/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 9:52 am

karbar0hd a scris:
tu nu esti constient ce ai scris acol :-j

El a dat copy paste pe google ce e greu Smile)?

pt bullet :-d Ai citit macar :> ?!
Sus In jos
RoOK
Membru
Membru
RoOK


Oras Oras : Hunedoara:X
Mesaje : 375
Data de inscriere : 20/02/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 9:54 am

cOcA Coola` a scris:
karbar0hd a scris:
tu nu esti constient ce ai scris acol :-j

El a dat copy paste pe google ce e greu Smile)?

pt bullet :-d Ai citit macar :> ?!

copile eu il folosesc de vro 2 ani Smile
Sus In jos
karbar0hd
Membru
Membru
karbar0hd


Oras Oras : Hunedoara Micro5
Mesaje : 523
Data de inscriere : 10/04/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 10:23 am

si ce daca il folosesti :-j tu nici macar nu sti ce Istoricul de Naviare sau un Browser
Sus In jos
RoOK
Membru
Membru
RoOK


Oras Oras : Hunedoara:X
Mesaje : 375
Data de inscriere : 20/02/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 11:09 am

karbar0hd a scris:
si ce daca il folosesti :-j tu nici macar nu sti ce Istoricul de Naviare sau un Browser


muscati limbas Smile)....cand o sa sti cate stiu eu la calc...suna-ma
Sus In jos
karbar0hd
Membru
Membru
karbar0hd


Oras Oras : Hunedoara Micro5
Mesaje : 523
Data de inscriere : 10/04/2011

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 11:19 am

nu am numa de beep Smile)
Sus In jos
xPerTs
Designer
Designer
xPerTs


Oras Oras : BistritzZza :x
Mesaje : 598
Data de inscriere : 28/12/2010

Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 11:24 am

Aveti amandoi cate un warn !

cat despre topic :d e clar copy paste ! dar Soare .. asa au fost si toate puse de tine ! Smile)

deci ... :]
Sus In jos
http://dory-parkour.hi5.com
Continut sponsorizat





Recuva...Program de recuperare de fisiere Empty
MesajSubiect: Re: Recuva...Program de recuperare de fisiere   Recuva...Program de recuperare de fisiere I_icon_minitime

Sus In jos
 
Recuva...Program de recuperare de fisiere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Flux program pt monitorul tau

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Programe PC/Utile :: Programe Utile-
Mergi direct la: