LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
w1nDDD (1229)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
KaL1uM (733)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
xPerTs (598)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
TiBiXxL (552)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
karbar0hd (523)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
RzE (512)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
vlad (497)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
Neo (471)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
N3xT (445)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
RoOK (375)
Error Repair Professional EmptyError Repair Professional I_voting_barError Repair Professional Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Error Repair Professional I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Error Repair Professional

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
RoOK
Membru
Membru
RoOK


Oras Oras : Hunedoara:X
Mesaje : 375
Data de inscriere : 20/02/2011

Error Repair Professional Empty
MesajSubiect: Error Repair Professional   Error Repair Professional I_icon_minitimeMier Mai 25, 2011 6:24 am

Error Repair Professional este o aplicaţie puternică, care ne poate ajuta să scape de orice eroare detectată în calculatorul nostru. Este posibil să se stabilească programul pentru a scana întregul registry, doar aplicaţiile, sau de căutare pentru ameninţări care ar putea afecta noastre de confidenţialitate. Acest program poate efectua backup-uri automate de registru, şi automat erorile de reparaţii. Putem folosi instrument de optimizare a registry pentru a curăţa şi de a rezolva probleme de registru. După încheierea de scanare, vom vedea lista de eroare, numărul de erorile constatate în fiecare element, şi categoriile lor. Putem selecta orice element şi vizualiza mai multe informaţii detaliate. erorile pot fi produse de bug-uri de dezinstalare, extensii nefolosite, programe învechite, fişiere temporare, cookie-uri, fişierele jurnal, aplicatiile de startup, istorie, documente recente, IE fişier temporar, recycle bin, lipsă ActiveX si DLL-uri, fişiere de ajutor, clipboard, şi mult mai mai mult. Această nouă versiune este în măsură să sprijine Windows 7, precum şi alte versiuni de Windows. interfaţă cu utilizatorul afişează acum o bară în mişcare roşu care indică faptul că există o scanare în curs de desfăşurare. Versiunea de evaluare gratuită poate scana obiectele selectate şi va afişa erori, dar nu le pot repara, dacă nu ne vom hotărî să înregistraţi produsul.
Sus In jos
tawdarky
Membru
Membru
tawdarky


Oras Oras : Pitesti
Mesaje : 32
Data de inscriere : 14/10/2011

Error Repair Professional Empty
MesajSubiect: erp   Error Repair Professional I_icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 10:43 am

De ce va chinuiti voi cu tot felu de programe fantoma :)).Cel mai bun pentru asa ceva este TuneUp Utilities 2012.
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Error Repair Professional Empty
MesajSubiect: Re: Error Repair Professional   Error Repair Professional I_icon_minitimeMar Ian 24, 2012 6:17 am

Ba luativa ccleaner Smile eu il folosesc si sunt multumit de el:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Error Repair Professional Empty
MesajSubiect: Re: Error Repair Professional   Error Repair Professional I_icon_minitime

Sus In jos
 
Error Repair Professional
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Programe PC/Utile :: Programe Utile-
Mergi direct la: