LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
KaL1uM (733)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
xPerTs (598)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
TiBiXxL (552)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
karbar0hd (523)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
RzE (512)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
vlad (497)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
Neo (471)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
N3xT (445)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
RoOK (375)
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] EmptyCerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_voting_barCerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
JuWe^
Membru
Membru
JuWe^


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 108
Data de inscriere : 25/10/2011

Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty
MesajSubiect: Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]   Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeDum Noi 13, 2011 6:18 pm

Pentru a putea face un "SubForum" unde sa trec Regulamentul, Dimensiunile Creatiilor, Stafful de Designeri vreau sa vad activitatea celor care sunt sau nu Designeri la ora actuala, asadar:

• Nick : JuWe^
• Categorie (Signature/Avatar/UserBar etc) :Avatar & Signature
• Text principal : Member
• Text secundar :Odiseea Staff
• Efecte : La alegerea Designerului
• Poza dorita: Indiferent

DE CE? decurg la acet Topic? Pentru a vedea din cei care au gradul de Designer mai sunt activi si mai isi dau interesul. Acest topic se va inchide in 24h sau cel mult 36h. Nu trebuie sa fiti "extra" priceputi ci doar sa vad ca macar sunteti activi si va faceti treaba. Multa Bafta si Respectele Mele.
Sus In jos
CALIN
Designer
Designer
CALIN


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 140
Data de inscriere : 21/02/2011

Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]   Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 10:14 am

Am facut eu un signature.. sa spui ce parere ai.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aleks
Membru
Membru
Aleks


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 244
Data de inscriere : 22/12/2010

Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]   Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 12:14 pm

Super calin Bv^
Sus In jos
JuWe^
Membru
Membru
JuWe^


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 108
Data de inscriere : 25/10/2011

Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]   Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 12:45 pm

Aleks nu mai fugii dupa posturi, scrie clar pentru ce am facut cererea asta. Aici posteaza doar Designerii si eu, deci nu mai fa off topic. Super sau BV dai la "Creatiile Mele" nu aici. Bun, nu trebuie sa iasa extraordinare ci sa vad activitatea. Calin ramai Designer
Sus In jos
JuWe^
Membru
Membru
JuWe^


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 108
Data de inscriere : 25/10/2011

Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]   Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:54 pm

Topicul se va inchide in 16.11.2011 ora 22:00 . Doar 1 singur designer s-a prezentat, daca pana la data de 16 nu mai posteaza nimeni DOAR Calin ramane Designer.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]   Cerere Avatar & Signature [ JuWe^] I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Avatar & Signature [ JuWe^]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Important: Model cerere avatar/semnatura
» Prezentare [ JuWe^ ]
» No avatar HD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Photoshop ZoNe :: Cereri / Cadouri-
Mergi direct la: