LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
KaL1uM (733)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
xPerTs (598)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
TiBiXxL (552)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
karbar0hd (523)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
RzE (512)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
vlad (497)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
Neo (471)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
N3xT (445)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
RoOK (375)
reclamatie andreea Emptyreclamatie andreea I_voting_barreclamatie andreea Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
reclamatie andreea I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 reclamatie andreea

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
*ChAl!D*
Membru
Membru
*ChAl!D*


Oras Oras : hd
Mesaje : 143
Data de inscriere : 07/11/2011

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:37 am

Nick *ChAl!D*
Admin reclamat: andreea
Motiv: ban fara motiv....sau pe motiv ca`i dau eu kick...aici ii dov la singura acctiune fac de mine ptr ea: http://clip2net.com/page/m80698/19809128
data/ora: 22.11.11 09:25 Pm
http://clip2net.com/page/m80698/19809297 si
http://clip2net.com/page/m80698/19809285
Sus In jos
D@NY
Administrator
Administrator
D@NY


Oras Oras : hunedoara
Mesaje : 183
Data de inscriere : 31/12/2010

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:45 am

eu tiam dat ma , tiam zis de 1000 de ori sa nu mai kick tu tot intruna ,vam zis sa nu mai dati la spec kick
Sus In jos
JuWe^
Membru
Membru
JuWe^


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 108
Data de inscriere : 25/10/2011

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 1:39 pm

Cum singura comanda cand ala striga in gura mare sa "o" il lasi in pace pe andreea Smile) , ia spune ? Si genius cui dai tu Remove sau ce ?Smile)
Sus In jos
D@NY
Administrator
Administrator
D@NY


Oras Oras : hunedoara
Mesaje : 183
Data de inscriere : 31/12/2010

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeMier Noi 23, 2011 4:26 am

pe ala am uitat sal banez , ca si el dadea kick faceau concurs ala dadea si la 2 admin stefan si black
Sus In jos
*ChAl!D*
Membru
Membru
*ChAl!D*


Oras Oras : hd
Mesaje : 143
Data de inscriere : 07/11/2011

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeMier Noi 23, 2011 6:14 am

JuWe^ a scris:
Cum singura comanda cand ala striga in gura mare sa "o" il lasi in pace pe andreea Smile) , ia spune ? Si genius cui dai tu Remove sau ce ?Smile)
JuWe daca te uiti mai bn si nu numa asa.....ala zice sa "o" las in pace si tot el da kick asa ca taci ..si uitate la tot printu...bn..mai vb..!!!
Sus In jos
JuWe^
Membru
Membru
JuWe^


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 108
Data de inscriere : 25/10/2011

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeMier Noi 23, 2011 2:23 pm

*ChAl!D* a scris:
JuWe^ a scris:
Cum singura comanda cand ala striga in gura mare sa "o" il lasi in pace pe andreea Smile) , ia spune ? Si genius cui dai tu Remove sau ce ?Smile)
JuWe daca te uiti mai bn si nu numa asa.....ala zice sa "o" las in pace si tot el da kick asa ca taci ..si uitate la tot printu...bn..mai vb..!!!

"eu tiam dat ma , tiam zis de 1000 de ori sa nu mai kick tu tot intruna ,vam zis sa nu mai dati la spec kick"

Tu esti atent la ce se discuta aici? D@NY ti-a dat ban iar tu defapt pe cine reclami?

@D@ny sa inteleg k tu erai andreea nu? Nu trebuia chiar sa iei aceasta decizie si anume BAN, il puteai si tu avertiza sau ceva.
Sus In jos
*ChAl!D*
Membru
Membru
*ChAl!D*


Oras Oras : hd
Mesaje : 143
Data de inscriere : 07/11/2011

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 12:09 am

Eh la asta ma refeream eu JuWe!! da mno...ce mai conteaza....chear nu conteaza...!!
Sus In jos
D@NY
Administrator
Administrator
D@NY


Oras Oras : hunedoara
Mesaje : 183
Data de inscriere : 31/12/2010

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 5:13 am

daca nu leas fi zis sa termine cu kick-ul as mai zice dar lea zis de 100 de ori si iei tot intruna
Sus In jos
genius
Membru
Membru
genius


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 44
Data de inscriere : 12/11/2011

reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 6:14 am

TC !
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie andreea Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie andreea   reclamatie andreea I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie andreea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REclamatie
» Reclamatie Ema
» Reclamatie d [:]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Recycle Bin :: Recycle Bin-
Mergi direct la: