LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
KaL1uM (733)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
xPerTs (598)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
TiBiXxL (552)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
karbar0hd (523)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
RzE (512)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
vlad (497)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
Neo (471)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
N3xT (445)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
RoOK (375)
Probleme legate cu CS sau netul EmptyProbleme legate cu CS sau netul I_voting_barProbleme legate cu CS sau netul Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Probleme legate cu CS sau netul

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:50 pm

Pentru ca multi useri au probleme cu CS'ul,netul ,am decis sa va vin in ajutor,asadar pentru orice probleme legate de cele mentionate va astept aici sa discutam.
PS Incercati sa fiti strict la subiect.
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeSam Apr 07, 2012 9:43 pm

Dual ...eu am pc bun ...net prin fibra optica dar tot am o problema cu lagul...deseori cand joc cs am lag 20,30.....si cand trag mi se opreste si dupa 1 sec mor sau il omor ...ma intelegi ce vreau sa spun? ca si cum mi-ar agata csul .....ceea ce este imposibil fiindca mie nici gta4 nu imi agata!Este clar de la net!
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeDum Apr 08, 2012 2:42 am

Posteaza un print cu comanda tracert hd.lthd.ro.Downloadeaza programul winMTR,si posteaza-ne aici rezultat la cel putin 100 de pachete in winMTR tracert pentru hd.lthd.ro,intr-o zic cand crezi ca iti merge rau netul,si intr-una in care iti merge bine.
Sus In jos
a1s
Membru
Membru
a1s


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 107
Data de inscriere : 22/02/2012

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeDum Apr 08, 2012 5:59 am

am io o problema cu cs am windows 7 ultimate si cand scriu cv in cosola iese ce pot face
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeDum Apr 08, 2012 6:43 am

a1s a scris:
am io o problema cu cs am windows 7 ultimate si cand scriu cv in cosola iese ce pot face
Ok . Am inteles ca ai windows 7 Ultimate si ca ai o probleme cu CStrike.Scrie te rog mai lizibil,pune virgule,ce probleme ai la consola ca nu inteleg? .. Ca sa iti pot spune ce poti face.
Sus In jos
a1s
Membru
Membru
a1s


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 107
Data de inscriere : 22/02/2012

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:00 am

CAND SCRIU ORICE IN CONSOLA IESE CONSOLA @
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:04 am

iati alt cs!
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 12:43 am

a1s a scris:
CAND SCRIU ORICE IN CONSOLA IESE CONSOLA @
Ce versiune de windows 7 ultimate ai ? e x64 sau x86 ? Ai cumva versiunea in limba romana instalata?
Sus In jos
a1s
Membru
Membru
a1s


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 107
Data de inscriere : 22/02/2012

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 3:33 am

nu ii english creca 64
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeLun Apr 09, 2012 10:54 am

Daca ai steam dai un repair la jocul cstrike.Daca e non-steam nu prea ai ce-i face.
Jocul il gasesti la pictograma steam>Games,click dreapta pe CS 1.6
De asemenea daca ai layout la tastatura pus in Romaneste,schimba-l in limba engleza.Problema apare de la caracterele limbii romane ,pentru care un joc vechi ca si cstrike nu are suport.
La altcineva am rezolvat problema asta doar cu un reinstall de windows.Sper la tine sa nu fie cazul.
Sus In jos
a1s
Membru
Membru
a1s


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 107
Data de inscriere : 22/02/2012

Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitimeMar Apr 10, 2012 5:35 am

am gasit cum fac poza prin programu Snipping Tools Oricum mz DUAL Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Probleme legate cu CS sau netul Empty
MesajSubiect: Re: Probleme legate cu CS sau netul   Probleme legate cu CS sau netul I_icon_minitime

Sus In jos
 
Probleme legate cu CS sau netul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PROBLEME!!
» Ceva probleme

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Anunturi-
Mergi direct la: