LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
KaL1uM (733)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
xPerTs (598)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
TiBiXxL (552)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
karbar0hd (523)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
RzE (512)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
vlad (497)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
Neo (471)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
N3xT (445)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
RoOK (375)
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 EmptyCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_voting_barCreatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Creatii Proprii ale Designerilor !

In jos 
+7
Mita
CiuLiTz!!!
eYeDDD
w1nDDD
KaL1uM
k1NNN
xPerTs
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
xPerTs
Designer
Designer
xPerTs


Oras Oras : BistritzZza :x
Mesaje : 598
Data de inscriere : 28/12/2010

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 21, 2011 12:12 pm

Rezumarea primului mesaj :

Aici Designerii nostrii iscusiti Smile isi vor posta creatiile lor proprii :> !

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Magicx
Sus In jos
http://dory-parkour.hi5.com

AutorMesaj
KaL1uM
Administrator
Administrator
KaL1uM


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 733
Data de inscriere : 03/01/2010

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:03 am

opt ` imi place ce ai creat ` bravo ` as vrea sa cream un logo al serverului LinkMania Hunedoara va las pe voi, vad k aveti imaginatie
Sus In jos
http://hunedoara9.tk
cNc.Strike
Moderator Global
Moderator Global
cNc.Strike


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 166
Data de inscriere : 24/03/2011

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:04 am

am sa incerc kal1um da-mi si mie unban..
Sus In jos
CALIN
Designer
Designer
CALIN


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 140
Data de inscriere : 21/02/2011

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:43 am

Spune pt logo marimile,tema,culori..etc.. si nu vreau designer ^^ .
Sus In jos
KaL1uM
Administrator
Administrator
KaL1uM


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 733
Data de inscriere : 03/01/2010

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:49 am

opt salut cum vrea inima ta cum iti place tie, un logo pt Comunitate dimensiunile unui avatar Smile bafta in ceea ce faci ms
Sus In jos
http://hunedoara9.tk
CALIN
Designer
Designer
CALIN


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 140
Data de inscriere : 21/02/2011

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 6:51 am

Ok o sa fac ceva acum. O sa revin cu un edit si merci.
Sus In jos
TiBiXxL
Moderator
Moderator
TiBiXxL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 552
Data de inscriere : 28/12/2010

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 7:21 am

Si eu vreau ceva !
Sus In jos
CALIN
Designer
Designer
CALIN


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 140
Data de inscriere : 21/02/2011

Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 27, 2011 8:20 am

Am facut un banner si am incercat sa fac logo-ul acela..nu am prea avut inspiratie si au iesit cam urate..in fine Razz va las pe voi sa decideti

Banner :
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Mww0o9

Logo :
Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I5wumv
Sus In jos
Continut sponsorizat





Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Creatii Proprii ale Designerilor !   Creatii Proprii ale Designerilor ! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Creatii Proprii ale Designerilor !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Creatii [ JuWe^ ]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Photoshop ZoNe :: Photoshop Creatii-
Mergi direct la: