LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
KaL1uM (733)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
xPerTs (598)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
TiBiXxL (552)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
karbar0hd (523)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
RzE (512)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
vlad (497)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
Neo (471)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
N3xT (445)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
RoOK (375)
dc nu merge adminu lu minu ?! :| Emptydc nu merge adminu lu minu ?! :| I_voting_bardc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 dc nu merge adminu lu minu ?! :|

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
cOcA Coola`
Membru
Membru
cOcA Coola`


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 21/01/2011

dc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty
MesajSubiect: dc nu merge adminu lu minu ?! :|   dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeVin Mai 13, 2011 10:36 am

am vazut ca Neo are, unu European[zk] nush cine e:-j`

dar eu nu.
Sus In jos
Neo
Membru
Membru
Neo


Oras Oras : muistilor
Mesaje : 471
Data de inscriere : 24/04/2011

dc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty
MesajSubiect: Re: dc nu merge adminu lu minu ?! :|   dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeVin Mai 13, 2011 10:39 am

ba minule nai tu treaba cu adminele noastre Smile eu unul stiu a parca ziceai astai ca lucreaza DUAL al ele .. Nu stiu frate. Eu am pimit adminul acuma 2 zile
Sus In jos
EuropeaN[kz]
Banned
Banned
EuropeaN[kz]


Oras Oras : Deva
Mesaje : 51
Data de inscriere : 08/05/2011

dc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty
MesajSubiect: Re: dc nu merge adminu lu minu ?! :|   dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeVin Mai 13, 2011 11:11 am

minule nu ai tu treaba Wink) sa stii e kal1um , dual Wink) ti-e ciuda ?
Sus In jos
TiBiXxL
Moderator
Moderator
TiBiXxL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 552
Data de inscriere : 28/12/2010

dc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty
MesajSubiect: Re: dc nu merge adminu lu minu ?! :|   dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitimeSam Mai 14, 2011 1:04 am

sa nu mai vad asemenea topicuri ca zburati de aiceea! invidie etc nu tine pe acest forum! ori uniti ori zburati! study iti va merge adminul ai rabdare te rog
Sus In jos
Continut sponsorizat





dc nu merge adminu lu minu ?! :| Empty
MesajSubiect: Re: dc nu merge adminu lu minu ?! :|   dc nu merge adminu lu minu ?! :| I_icon_minitime

Sus In jos
 
dc nu merge adminu lu minu ?! :|
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema cu adminu Neb1 ;X
» De la minu pt kal1um :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Photoshop ZoNe :: Probleme & Intrebari-
Mergi direct la: