LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
KaL1uM (733)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
xPerTs (598)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
TiBiXxL (552)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
karbar0hd (523)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
RzE (512)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
vlad (497)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
Neo (471)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
N3xT (445)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
RoOK (375)
Ba care va jucati cu reputatia mea? EmptyBa care va jucati cu reputatia mea? I_voting_barBa care va jucati cu reputatia mea? Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Ba care va jucati cu reputatia mea?

In jos 
+5
soricful
sPec1aL
*ChAl!D*
Admin
vlad
9 participanți
AutorMesaj
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 10:29 am

Care va jucati ma cu reputatia mea? Am avut +11 si alalta ieri ma trezesc cu -10 dupa care -11 acum -15? V-ati luat lumea in cap?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 33
Data de inscriere : 03/01/2010

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 10:36 am

ai avut ban de aia cred Razz
Sus In jos
https://odiseea.forumgratuit.ro
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 10:49 am

ce ban ma?
tu cine mai esti?
nu am avut ban!!!
si tu te joci cu reputatia mea????daca da .... fa bine si inceteaza sa nu ne suparam!!! Evil or Very Mad
Sus In jos
*ChAl!D*
Membru
Membru
*ChAl!D*


Oras Oras : hd
Mesaje : 143
Data de inscriere : 07/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 10:50 am

Smile))si eu am -1 reputatie da nush de ce poate ca din cauza la cate banuri pun in BanList Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 10:53 am

Ba care va jucati cu reputatia faceti bine si incetati ca altfel voi lua masuri! Puneti inapoi reputatia si nu va mai jucati aiurea ! Copii Suferinzi ce sunteti!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
sPec1aL
Membru
Membru
sPec1aL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 16
Data de inscriere : 24/12/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 11:10 am

Acumai -16 Neutral
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 11:21 am

Ba Deja mor de nervi ...DUAL TE ROG SA IEI MASURI IN PRIVINTA ACESTOR ADMINISTRATORI!! poi ce ii aici? toata lumea face ce vrea? poi hai sa ma apuc si eu sa dau banuri aiurea la membri ca vezi doamne sun si eu moderator! nu se face asa ceva ma! incetati odata!
Sus In jos
soricful
Membru
Membru
soricful


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 13
Data de inscriere : 07/02/2012

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 11:30 am

Acuma serios...cineva are ceva cu tine vlad
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 11:52 am

soricful cine te-a bagat pe tine in seama ma? tu nu vezi c cineva se joaca cu contul meu ??? veziti de treaba si nu mai posta aiurea!
Sus In jos
RzE
Admin Server
Admin Server
RzE


Oras Oras : HUNEDOARA
Mesaje : 512
Data de inscriere : 11/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 12:56 pm

Vlade pana si un membru poate sa`ti dea sau - la reputatie in acest caz cineva care nu te place iti da numai -...pana acum tiam dat 10 plusuri dar tot ai scazut..[b][left]
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 1:25 pm

Ba rze nu te mai baga si tu ! Eu cer sa fie sanctionat cel care se joaca cu contul meu! si app tu cum ai rep 145 ma? adik sincer mie nu imi e de reputatie vezi doamne mare bucurie mie imi este ca pe cineva il mananca in *** si se joaca se forum cu mine!
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 2:08 am

Vorbeste cu Kalium ..
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 2:09 am

OK am sa il anunt!Smile
Sus In jos
CALIN
Designer
Designer
CALIN


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 140
Data de inscriere : 21/02/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 4:37 am

Nu inteleg de ce atata mare branza cu reputatia ? cu ce te ajuta ? /Smile faci gura pentru un cacat de "Reputatie".
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 5:34 am

ma nu fac fura mare pt reputatie ..fac gura mare caci cineva se joaca aiurea cu conturile de pe forum da warnuri aiurea ,editeaza detaliile conturilor si umbla la repuatie...uite spre ex acum am -23 ? deja fac cu nervii....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 8:09 am

Vlade , nu au ce face :d , lipsa de activitate Very Happy
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 8:20 am

Smile) mare dreptate ai elevene:))
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 12:14 pm

RzE a scris:
Vlade pana si un membru poate sa`ti dea sau - la reputatie in acest caz cineva care nu te place iti da numai -...pana acum tiam dat 10 plusuri dar tot ai scazut..[b][left]
Rze ai dreptate am aflat si eu acum ca daca in dreapta bifezi - primesti -1 repuatie si dak apesi + primesti +1 rep....si mi-am mai dat seama ca acel cineva care tot a bifat la mine - este RzE ..nu-i asa RzE? ...ai boala pe mine sau ce? fi atent ca dak se mai repeta te iau de urcehi mai rze!!Smile) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 12:15 pm

Dati T/C! Si rze veziti de treaba ca stiu ca tu ai fost de cele mai multe ori! Sau daca te acuz degeaba (in cazul in care nu tu a fost ...cu toate scuzele de rigoare imi pare rau...dar am vaga idee ca tu ai fost)
Sus In jos
TiBiXxL
Moderator
Moderator
TiBiXxL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 552
Data de inscriere : 28/12/2010

Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeMar Feb 14, 2012 12:36 pm

Tc
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitimeVin Feb 24, 2012 8:11 am

T.c + mutaT !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ba care va jucati cu reputatia mea? Empty
MesajSubiect: Re: Ba care va jucati cu reputatia mea?   Ba care va jucati cu reputatia mea? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ba care va jucati cu reputatia mea?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Politia / Rateuri si faze care mai de care
» ceau. Catre cei care nu am inteles
» Vreau volum si relaxare pt toti care sunt incordati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Photoshop ZoNe :: Probleme & Intrebari-
Mergi direct la: