LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
KaL1uM (733)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
xPerTs (598)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
TiBiXxL (552)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
karbar0hd (523)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
RzE (512)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
vlad (497)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
Neo (471)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
N3xT (445)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
RoOK (375)
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? EmptyVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_voting_barVirusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
KaL1uM
Administrator
Administrator
KaL1uM


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 733
Data de inscriere : 03/01/2010

Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty
MesajSubiect: Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ?   Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeDum Ian 03, 2010 9:12 am

Banuiesc,multi dintre voi ati primit un mesaj de la cineva din lista de genu' : "o cunosti?" si era postat si un link de pe care downloadai un filmulet cica.....mare atentie asta e de fapt un virus si voi dupa ce dwnl chestia aia,practic ea va da acele mesaje pe mess....in toata lista da mesaje.....daca ati fost pacaliti de asa ceva(si eu am fost) intrati in C,INTRATI IN WINDOWS,system32 si la sfarsitul listei vezi gasi ceva de genu' : "yahoooui.exe" cam asa ceva.........stergeti-l din pc si dati un rr caci va face la fel si cu lista voastra de mes.......pt mai multe detalii uitati aici un link care va poate ajuta
http://economie.hotnews.ro/stiri-it-6565944-cand-esti-intrii-imi-zici-daca-sti-troianul-care-vorbeste-romana-messenger-face-furori-utilizatorii-sunt-sfatuiti-nu-deschida-link-urile.htm?cfnl=
Sus In jos
http://hunedoara9.tk
w1nDDD
Membru
Membru
w1nDDD


Oras Oras : hunedoara
Mesaje : 1229
Data de inscriere : 15/11/2010

Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty
MesajSubiect: Re: Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ?   Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:46 am

ms ....^^ am urmat sfatul si nu mai trimite mesu [massuri] Very Happy
Sus In jos
artanos
Membru
Membru
avatar


Oras Oras : Hd
Mesaje : 14
Data de inscriere : 11/12/2010

Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty
MesajSubiect: Sfat   Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:20 pm

Salut

Data viitoare cand mai primiti masuri cu linkuri sau vedeti pe undeva linkuri nu dati clic pe ele ... uitati-va la extensie...
De ex:
"Is this your photo? myspaces.110mb.com/index,php?=youremail@hotmail.comsau
Is this your photo? youtube.my3gb.com/index.php?=youremail@hotmail.com"(Am sters http pt ca sunt virusi si nu vreau sa dati click din greseala Very Happy) Observati ca au .com , .php , .com de obicei linkurile cu mai multe extensii sunt virusi sau siteuri ce iti downloadeaza DIRECT un fisier ce executa anumite operatiuni ( unele te intreaba daca vrei altele downloadeaza direct ) pe computerul tau
Evitati sa dati click pe linkurile astea..si oricum nu a venit nimeni sa va faca poza si sa va puna pe net + de asta si daca ar fi o poza sunt 6,889,500,000 de oameni pe glob deci aveti 1 la 6,889,500,000 sanse sa fiti voi in poza Smile) [ Daca va cere sa downloadati cv ... si are dubla extensie evitati sa downloadati ORICE are fi ex:
FaceBook.jpg.exe ... extensia finala ".exe" este cea reala deci nu este o imagine si un program ( virus ) ]

P.s sper ca v-am ajutat
Gbye
Sus In jos
Continut sponsorizat





Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? Empty
MesajSubiect: Re: Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ?   Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Virusul care vorbeste in Romana! il cunosti ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Politia / Rateuri si faze care mai de care
» Ba care va jucati cu reputatia mea?
» Vreau volum si relaxare pt toti care sunt incordati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: DIverse :: FAQ-
Mergi direct la: