LinkMania Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Subiecte similare
Top postatori
w1nDDD (1229)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
KaL1uM (733)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
xPerTs (598)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
TiBiXxL (552)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
karbar0hd (523)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
RzE (512)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
vlad (497)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
Neo (471)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
N3xT (445)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
RoOK (375)
Care mai sunteti activi ?  EmptyCare mai sunteti activi ?  I_voting_barCare mai sunteti activi ?  Empty 
Ultimele subiecte
» Salutareeee !!
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de KaL1uM Mier Dec 11, 2019 8:41 am

» MAI ESTE CAREVA PE AICI ?
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de aLd Vin Apr 06, 2018 4:12 am

» Romanii au Talent sezon nou 2017
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de Admin Vin Mar 10, 2017 8:26 am

» Staff-ul LinkMania Hunedoara
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Noi 12, 2013 2:15 pm

» Avtare By SeKOL
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de -SeNz0R Vin Mar 08, 2013 2:39 am

» O zi in hunedoara
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 2:02 pm

» Avatare facute de -SeNz0R
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:55 pm

» Semnatura Nik.E!
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de cNc.Strike Mar Mar 05, 2013 1:54 pm

» Hunedoara Video
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de KaL1uM Sam Mar 02, 2013 9:22 am

» Cosmin Mihalache Hunedoara
Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeScris de KaL1uM Vin Mar 01, 2013 12:59 pm


 

 Care mai sunteti activi ?

In jos 
+4
KaL1uM
dodi
DUAL
TiBiXxL
8 participanți
AutorMesaj
TiBiXxL
Moderator
Moderator
TiBiXxL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 552
Data de inscriere : 28/12/2010

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeSam Sept 15, 2012 8:37 am

Question
Sus In jos
DUAL
Administrator
Administrator
DUAL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 284
Data de inscriere : 13/12/2010

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeMar Sept 18, 2012 10:19 am

Nimeni
Sus In jos
dodi
Designer
Designer
dodi


Oras Oras : Slatina
Mesaje : 59
Data de inscriere : 14/05/2011

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeVin Sept 21, 2012 1:19 am

Din pacate serverul este non-stop gol Sad ,pacat mare pacat Neutral

Nu stiu ce ar putea sa ne ajute sa populam acest server, adminele sun gratis, dar admini de aici nu isi dau seama ce pierd, pe alte servere se plateste o gramada de bani ca sa aiba admin (de EX: pe un server de plateste de la 25 Lei in sus ,25 Lei este cel mai mic grad), si aici e "moca".

PS: Parerea mea este ca ar trebui sa fie pusa o limita de varsta, pentru ca admini sa fie mai responsabili silent
Sus In jos
http://http:odiseea.forumgratuit.ro
KaL1uM
Administrator
Administrator
KaL1uM


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 733
Data de inscriere : 03/01/2010

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeSam Sept 22, 2012 8:31 am

prezent
Sus In jos
http://hunedoara9.tk
vlad
Moderator
Moderator
vlad


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 497
Data de inscriere : 17/11/2011

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeSam Sept 22, 2012 12:07 pm

Eu mai intru din cand in cand...dar serverul este gol:|
Sus In jos
aLd
Membru
Membru
aLd


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 184
Data de inscriere : 22/01/2012

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeJoi Sept 27, 2012 2:31 am

Serverul e dus cam de mult timp Sad

P.S KALIUM te rog sa ma contactezi la id starr.erick!...tr sa discutam ceea ce nu am terminat!
Sus In jos
TiBiXxL
Moderator
Moderator
TiBiXxL


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 552
Data de inscriere : 28/12/2010

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeVin Dec 14, 2012 5:42 am

Haideti sa repunem servarul pe picioare!!!!!!!!
Sus In jos
Nuca
Banned
Banned
Nuca


Oras Oras : Hunedoara noastra
Mesaje : 6
Data de inscriere : 18/12/2012

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeMar Dec 18, 2012 7:21 am


Prezent Smile Kal1um vreau un conte de pe forum inapoi si am uitat parola poti sa imi dai paroola?adica sa o schimbi add me deiu_hd13 Wink

Sus In jos
cNc.Strike
Moderator Global
Moderator Global
cNc.Strike


Oras Oras : Hunedoara
Mesaje : 166
Data de inscriere : 24/03/2011

Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitimeMar Dec 18, 2012 9:27 am

UHUHU , PREZENT LA DATORIE :* !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care mai sunteti activi ?  Empty
MesajSubiect: Re: Care mai sunteti activi ?    Care mai sunteti activi ?  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Care mai sunteti activi ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Politia / Rateuri si faze care mai de care
» ceau. Catre cei care nu am inteles
» Vreau volum si relaxare pt toti care sunt incordati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LinkMania Hunedoara  :: Photoshop ZoNe :: Probleme & Intrebari-
Mergi direct la: